CUSTOMER SUPPORT REPRESENTATIVE

S.C.SYKES ENTERPRISES EASTERN EUROPE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Ofera sprijin profesional consumatorilor finali ai clientului nostru, prin intermediul telefonului si prin e-mail
* Identifica situatiile care trebuie transferate catre un alt departament
* Introduce informatiile necesare in sistemul de CMR local

CERINTE

* Experienta anterioara in relatiile cu clientii
* Bune cunostinte de operare MS Office
* Excelente abilitati de comunicare
* Abilitati de rezolvare de probleme
* Nivel avansat de cunoastere a uneia din urmatoarele limbi straine (sau nativ)

BENEFICII OFERITE

Oferim oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, intr-o echipa talentata si ambitioasa, oportunitati de instruire profesionala, de dezvoltare in cariera, provocari profesionale si pachet de beneficii atractiv.

SYKES is a global leader in providing outsourced customer management solutions and services. We serve mainly the leading Fortune 500 corporations. Worldwide we have over 32,000 employees.