CUSTOMER SERVICE OFFICER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- procesarea comenzilor clientilor provenite prin secretariat;
- verificarea stocurilor existente si a celor actuale;
- organizarea livrarilor de marfa;
- mentinerea relatiilor cu transportatorii.

CERINTE

- studii medii finalizate (avantaj studii superioare);
- experienta in domeniu reprezinta avantaj;
- bune abilitati de operare PC;
- cunoasterea la un nivel avansat a limbii engleze;
- persoana comunicativa, dinamica si flexibila, deosebit de orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar, dinamic;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training pentru a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii.