Customer Service Coordinator - Cluj

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de prelucrare comenzi
- facturare si coordonare livrare marfa pentru zona de vanzari
- colaborarea cu operatorul logistic
- coordonarea activitatiilor de incasari facturi si depuneri banca
- realizarea registrului de casa in conformitatea cu politica companiei

CERINTE

Pentru clientul nostru, lider regional in industria vopselurilor , recrutam Customer Service Cooridinator - CLUJ.

Cerinte:
-experienta - minim 2 ani
-experienta cu oamenii
-competente de vanzare si negociere la nivel profesionist
-capacitate de relationare si comunicare persuasive
-capacitate de a lucra in echipa
-competente de luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
-capabilitatea de a lucra cu deadline-uri stranse
-cunostinte de legislatie in domeniu
-cunostinte tehnice si management
-gandire si capacitate de analiza si sinteza
-spirit de ordine si disciplina
-operare PC: Word, Excel, PowerPoint

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.