CUSTOMER SALES REPRESENTATIVE - Car Rental

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti din zona arondata si mentinerea relatiilor cu clienti deja existenti;
- vanzarea serviciilor de inchirieri auto, eliberare de facturi, efectuarea de rezervari si urmarirea platilor;
- mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii in domeniul auto.

CERINTE

- studii superioare in curs de finalizare sau finalizate (avantaj domeniu marketing sau tehnic);
- experienta in domeniul vanzarilor reprezinta avantaj;
- cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze;
- experienta in conducere auto;
- bune abilitati de operare PC;
- persoana dinamica, competitiva, serioasa si puternic orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- colectiv de munca tanar, dinamic, orientat catre performanta;
- reale posibilitati de instruire profesionala;
- posibilitati de promovare.

Smart Training, firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane, asista liderul mondial in domeniul inchirierilor de autovehicule si totodata cea mai veche companie in domeniu, in selectia pentru postul: CUSTOMER SALES REPRESENTATIVE - Car Rental