CURS TRADER FOREX

grup intercredit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Sc Grup Intercredit organizeaza cursuri pentru FOREX Trader (analist financiar pe piata Interbancara) prin intermediul companiei Admiral Markets ltd. In urma cursului participantii vor invata cum sa castige bani full-time sau part-time numai din tranzactiile de pe piata valutara si de asemenea vor invata sa utilizeze platforma de tranzactionare Meta Trader.
La sf?r?itul cursului, fiecare participant va primi o Diploma de Trader-Analitic acreditata.
Cursantii vor beneficia de consulta?ii gratuite online timp de o lun? dupa terminarea cursului de la ADMIRAL MARKETS- Partener Grup Intercredit.
Prima zi de curs este gratuita.
Costul cursului: 250 lei
In perioada cursului participantii vor beneficia de un cont real de tranzactionare in valoare initiala de 50 USD.

CERINTE

Varsta peste 18 ani
Studii medii sau superioare
Cunostinte operare PC / Windows, navigare pe Internet
Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu (citit / vorbit)
Dorinta si seriozitatea necesara obtinerii unui venit substantial
Nu sunt necesare cunostiinte preliminare in domeniul financiar bancar, cursul este astfel accesibil.

BENEFICII OFERITE

Pregatire de specialitate
Diploma de Trader Analist
Cont demo pentru practica
Cont real din partea firmei
Posibilitatea obtinerii unui venit substantial in doar cateva luni.
Bonus 100 lei (ron) pentru fiecare membru inscris in echipa personala
Bonus 1$ pentru fiecare lot tranzactionat de membrii echipei tale
Ajutor pas cu pas din partea companiei si a echipe

Firma a fost infiintata in 2004 cu sediul central in Bucuresti fiind specializata in intermedieri financiar bancare, credite de nevoi personale cu si fara ipoteca, pregatirea de specialitate pentru Traderi autorizati in domeniu FOREX (Foreign Exchange Market).