Credit advisor

Proconsult Credit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitate de marketing, consultanta clienti, crearea bazei proprii de clienti si dezvoltarea celei existente
- gasirea solutiei potrivite de creditare, intocmirea dosarului de credit si urmarirea acestuia
- tinuta business obligatorie
- raportare saptamanala (uneori chiar zilnica) conform cerintelor directorului de marketing
- activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru

CERINTE

- aptitudini de bun om de vanzari, perseverenta, meticulozitate, spirit de echipa
- persoana dinamica , activa
- aptitudini de comunicare , negociere
- orientare spre client
- internet, excel
- experienta in domeniul vanzarilor reprezinta avantaj
- disponibilitatea de a lucra pe o schema salariala variabila

BENEFICII OFERITE

- comisioane atractive crescatoare direct proportional cu valoarea creditelor trase
- finantare cu parte fixa+comisioane sau carte de munca+comisioane cu target lunar, in functie de optiune
- notebook
- telefon mobil
- sanse reale de promovare
- training permanent

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si intermediere credite