Cosilier vanzari credite

MICROIMO IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea, contactarea si consilierea clientilor potentiali;
- Crearea, eficientizarea, mentinerea si administrarea relatiei cu reteaua de clienti, brokeri de credite sau alti colaboratori in toate etapele vanzarii;
- Intocmirea dosarelor de credit ale solicitantilor cu toate componentele cerute de normele de creditare MICROIMO IFN;- Analiza concurentei si a ofertei de servicii si produse ale acesteia;
- Analiza concurentei si a ofertei de servicii si produse ale acesteia;

CERINTE

- studii superioare, de preferinta studii economice;
- initiativa;
- orientare catre atingerea obiectivelor;
- orientare spre performanta si stabilitate la locul de munca;
- organizare;
- spirit de echipa;
- abilitatea de a se adapta la schimbari si dorinta de imbunatatire a peformantelor personale;
- permis de conducere categ. B;

BENEFICII OFERITE

- contract pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de definitivare e post;
- pachet salarial atractiv (parte fixa si variabila);
- bonuri de masa;
- alte beneficii;

MICROIMO IFN SA, membra a Grupului Financiar IMOFINANCE, este o societate de microfinantare cu sediul in Cluj Napoca, care a fost infiintata in 2006, din dorinta grupului de a acoperii o gama cat mai diversificata de servicii financiare si de a pune la dispozitia micilor intreprinzatori solutii financiare pentru incepera sau dezvoltarea afacerii.

Prin produsele sale de microfinantare destinate intreprinderilor mici si mijlocii si persoanelor fizice autorizate, MICROIMO sustine mediul de afaceri romanesc si impulsioneaza economia locala a zonelor deservite.

Valorile care ghideaza activitatea MICROIMO sunt:
- Orientare spre client - satisfacerea nevoilor clientilor reprezinta principalul obiectiv
- Profesionalism - MICROIMO IFN SA pune la dispozitia clientilor sai un personal profesionist in vederea asigurarii unei calitati ridicate a prestatiei
- Performanta - cultura organizatiei este orientata spre obtinerea unor performante ridicate
- Munca in echipa - MICROIMO IFN SA este reprezentata de un grup de angajati orientati si dedicati atingerii obiectivelor propuse si succesului.