COORDONATOR ZONAL SERVICE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea activitatii de service la nivel zonal
-preluarea solicitarilor de service de la coordonatorul din Bucuresti
-stabilirea prioritatilor de rezolvarea a solicitarilor clientilor
-urmarirea indeplinirii programului de interventii
-urmarirea calitatii lucrarilor si urmarirea indeplinirii programului de interventii
-cautarea de potentiali clienti in zonele unde se realizeaza lucrari de service
-mentinerea contactului cu clientii in vederea rezolvarii problemelor reclamate
-vanzarea de piese de schimb
-asigurarea suportului tehnic si logistic personalului tehnic

CERINTE

-studii superioare tehnice (specializarea instalatii frigotehnice constituie avantaj)
-experienta profesionala minim 5 ani
-cunostinte foarte bune de frigotehnie
-cunostinte minime in domeniul economic
-excelente cunostinte de operare PC
-cunostinte de limba engleza/germana
-buna organizare, responsabilitate, initiativa, seriozitate, loialitate
-persoana ambitioasa si orientata spre client

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru competitiv

Smart Training, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista FRIGOTEHNICA, importanta companie specializata in tehnica frigului industrial si comercial, aparuta pe piata romaneasca in 1949, in selectia pentru postul de COORDONATOR ZONAL SERVICE.