COORDONATOR ZONAL RECRUTARE

Fidelity Partners Recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-redactarea si afisarea anunturilor de recrutare
-selectarea CV-urilor
-organizarea si sustinerea interviurilor
-selectia candidatilor
-organizarea interviurilor cu angajatorii
-dezvoltarea si managementul bazei de date a candidatilor
-initierea si managementul proiectelor de recrutare

CERINTE

-persoana tanara, dimanica, prezentabila si serioasa
-studii superioare
-dorinta de afirmare si dezvoltare personala
-abilitati de comunicare si persuasiune
-spirit intreprinzator
-orientare spre indeplinirea obiectivelor
-cunostinte avansate de operare PC
-cunostinte de contabilitate primara
-cunostintele de managementul proiectelor prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salarizare motivanta
-mediu de lucru placut
-posibilitate de avansare

Fidelity Partners Recruiting, companie specializata pe furnizarea de servicii profesioniste de recutare, training, team building si leasing uman, recruteaza pentru agentiile proprii coordonator zonal recrutare.