Coordonator zonal de vanzari

Global Business Contacts

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- planificarea activitatii
- formarea unei echipe
- coordonarea, organizarea, monitorizarea si controlul activitatii echipei
- elaborarea unei strategii privind vanzarile
- vizitarea periodica a clientilor
- contactarea si contractarea unor clienti noi pentru serviciile firmei
- fidelizarea clientilor vechi
- realizarea targeturilor stabilite
- intocmirea unor roaparte zilnice si saptamanale cu privire la activitatea desfasurata.
- sintetizarea problemelor aparute in activitatile coordonate

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL-PROFIL:
-experienta obligatorie minim 3 ani in vanzari in domeniul publicitar sau telecomunicatii, financiar, ori ca si reprezentant medical
- avantaj exeperienta in coordonarea unei zone
- avantaj experienta in coordonarea unei echipe de vanzari
-domiciliul stabil in Cluj Napoca
- studii finalizate
- cunostinte solide de limba engleza;
- cunostinte solide PC (in special Pachetul Office);
- permis auto;
- capacitate de comunicare si negociere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- abilitati de leader;
- sociabilitate
- disponibilitate la deplasari in tara
- disponibilitate de angajare cu carte de munca

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu fix si comision in functie de rezultate (se negociaza in cadrul interviului)
- autoturism de serviciu
- Laptop
- Telefon mobil
- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
- activitate dinamica, stimulanta intr-o compania aflata in permanenta crestere, atat pe plan national cat si international

www.4wbc.com

DESCRIEREA FIRMEI

Publicitate pe internet