Coordonator Zonal - CLUJ

Dragon Star Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizeaza activitatea de sortare, prelucrare si livrare;
- Acorda asistenta salariatilor din subordine si organizeaza sesiuni de instruire ;
- Intocmeste evidente zilnice a iesirilor si intrarilor pentru fiecare angajat aflat in subordine ;
- Se implica in procesele de recrutare, evaluare a performantei, dezvoltare si motivare a angajatilor din subordine;
- Tine evidenta personalului din subordine si intocmeste toate documentele aferente (pontaj,salarizare,condica prezenta etc.);
- Analizeaza traseele pentru a asigura o acoperire optima a ficarei zone desemnate, luand in calcul volumul de munca si situatiile posibile din trasee ;
- Se ocupa de asigurarea necesarului admnistrativ pentru intreg personalul de pe cuprinsul zonei;
- Efectueaza periodic controale in teren pentru a se asigura de buna desfasurare a activitatii livratorilor din judet;
- Creaza si emite rapoarte de performanta catre superiori,la cererea acestora,periodic sau cand este necesar cu privire la performanta serviciului individual si colectiv.

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Experienta intr-o functie de coordonare a unei echipe minim 1 an;
- Experienta intr-o companie postala, de curierat sau de distributie;
- Permis auto categoria B mimin 1 an;
- Abilitati de comunicare si organizare
- Cunostinte PC - nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, corelat cu experienta si performanta
- telefon serviciu
- posibilitati reale de promovare si dezvoltare profesionala

DRAGON STAR COMPANY - CURIER EXPRES, beneficiind de o dotare moderna, experienta de peste 10 ani in transportul de valori si personal specializat efectueaza; livrari de documente si marfuri in peste 100 de localitati de pe teritoriul Romaniei.