Coordonator Vanzari

SC DirectPrint Projects SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizează şi implementează planuri de acţiune pentru îndeplinirea obiectivelor setate;
- Coordonează activitatea echipei de vânzări;
- Responsabil de monitorizarea zilnică a vânzărilor şi a serviciilor solicitate de clienţi;
- Susţine procesul de instruire, de evaluare a performanţelor şi managementul carierei oamenilor din subordine;
- Analizează oportunităţile de creştere a afacerii;
- Emite rapoarte periodice;

CERINTE

- Studii universitare finalizate;
- Abilităţi excelente de organizare, planificare şi negociere;
- Aptitudini de comunicare, atât verbal cât şi în scris;
- Abilitatea de a stabili şi atinge obiective;
- Abilităţi de management a echipei de vânzări (supervizarea, motivarea şi monitorizarea performanţei echipei);
- Cunoaşterea tehnicilor de vânzări;
- Experienţă în management-vânzări, sales training;
- Inteligent;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea afirmării pe plan profesional într-o firmă aflată în plină ascensiune precum şi desfăşurarea activităţii într-o echipă tânără şi creativă;
- Salariu motivant format din parte fixă + bonusuri din vânzări.

DESCRIEREA FIRMEI

editura