Coordonator retea magazine (raion MEZELURI)

SC ONCOS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Experienta in vanzari mezeluri (minim 2 ani);
2.O buna relatie cu firmele producatoare de mezeluri;
3.Cunoscator firme de mezeluri(produse, preturi, etc);
4.Elaboreaza si pune in aplicare politica comerciala a societatii
5.Identifica noi oportunitati de dezvoltare a afacerilor (furnizori noi de mezeluri) si a relatiilor cu furnizorii societatii;
6.Participa la negocierea si incheierea de contracte de vinzare/cumparare produse cu furnizorii de mezeluri, in conditii de rentabilitate pentru societate.
7.Urmareste derularea contractelor
incheiate si ia masuri in cazul nerespectarii conditiilor comerciale si financiare prevazute de acestea;
8.Participa la indrumarea, instruirea si evaluarea performantelor personalului din subordine.Semnaleaza posibile nevoi de instruire a personalului din subordine, participind activ la
programele de pregatire;
9. Redacteaza raportari si informari privitoare la departamentul comercial

CERINTE

- experienta 2 aniin vanzari mezeluri- cunostinte operare calculator (Windows si MS Office);
- dezvoltarea de relatii proactive, profesionale cu furnizorii ;
- solide abilitati de negociere;
- cunoasterea mediului concurential de afaceri;

BENEFICII OFERITE

telefon mobil
masina de serviciu

Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun