COORDONATOR PRODUCTIE - CLUJ NAPOCA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru face parte dintr-un concern international care activeaza in domeniul industriei constructoare de masini, al proiectarii, realizarii si montarii de ansamble si subansamble mecanosudate, linii de asamblare, masini speciale si sisteme de automatizare in productie.

- coordonarea si supravegherea productiei;
- coordonarea echipei de productie;
- organizarea activtatii de productie;
- urmarire indicatorilor de performanta.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta relevanta intr-un post similar;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de limba franceza prezinta avantaj;
- cunostinte de MS Office.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- laptop;
- telefon de serviciu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.