COORDONATOR ECHIPA VANZARI

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonare si dezoltare departament
- Cunoasterea pietei imobiliare in vederea identificarii oportunitatilor si promovarii acestora
- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
- Dezoltarea si administarea portofoliului de clienti
- Identificarea de oferte pentru promovare exclusiva si negocierea contractelor
- Pregatirea si negocierea contractelor
- Promovarea imaginii firmei, a ofertei si serviciilor companiei
- Antrenarea echipei coordonate in vederea atingerii target-elor
- Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati de piata precum si de potentiali clienti
- Urmarirea derularii tranzactiilor imobiliare si medierii contractelor
- Cercetarea profunda a pietei si dorinta de invatare si dezvoltare personala

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Aptitudini dovedite de vanzare, coordonare
- Excelente abilitati manageriale
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
- Capacitate de analiza si decizie
- Orientare spre rezultate, spre client si satisfactia acestuia
- Abilitati de conducere si antrenare a echipei
- Spirit intreprinzator, flexibilitate
- Persoana agreabila, dinamica, spontana, motivata
- Experienta in vanzari minim 1 an, de preferinta in domeniul imobiliar
- Carnet de conducere cat B

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta in domeniu.
In prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vanzari pe diferite puncte de lucru, asigurand astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!