COORDONATOR ECHIPA VANZARI

EDIL REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare si dezvoltare departament
Cunoasterea pietei imobiliare in vederea identificarii oportunitatilor si promovarii acestora
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Dezvoltarea si administarea portofoliului de clienti
Identificarea de oferte pentru promovare exclusiva si negocierea contractelor
Pregatirea si negocierea contractelor
Promovarea imaginii firmei, a ofertei si serviciilor companiei
Antrenarea echipei coordonate in vederea atingerii target-elor
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati de piata precum si de potentiali clienti
Urmarirea derularii tranzactiilor imobiliare si medierii contractelor

CERINTE

Absolvent studii superioare
Aptitudini dovedite de vanzare, coordonare
Excelente abilitati manageriale
Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
Capacitate de analiza si decizie
Orientare spre rezultate, spre client si satisfactia acestuia
Abilitati de conducere si antrenare a echipei
Spirit intreprinzator, flexibilitate
Persoana agreabila, dinamica, spontana ,motivata
Experienta in vanzari minim 3 ani , de preferinta in domeniul imobiliar
Carnet de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Apartenenta la o echipa deschisa, dinamica, formata din profesionisti
Mijloace de lucru moderne, publicitate oferita de companie
Pachet salarial corelat cu performanta (comision progresiv+procent din realizarile echipei coordonate
Posibilitatea unei cariere pe termen lung intr-un domeniu in plina ascensiune

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 15 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj -Napoca si Bucuresti.Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru in Cluj-Napoca , Bucuresti , Bistrita si Sibiu pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem DEDICATI REUSITEI TALE !