COORDONATOR DEPARTAMENT MARKETING

S.C. ARIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea parteneriatelor existente cat si crearea altora noi.
Activitati specifice de marketing
Abilitati de comunicare, organizare, planificare
Propunerea bugetului de marketing asigurind utilizarea cit mai efiecienta a resurselor companiei
Reprezintarea si angajarea companiei in relatia cu tertii pe linia activitatilor de marketing
- Implementeaza strategia de marketing si stabileste politica de comunicare a companiei;
- Supervizeaza activitatea de cercetare de piata;
- Planifica campaniile de promovare pentru serviciile noi si cele existente
Activitate de receptie (primirea clientilor si oferirea de informatii necesare);
Activitate de inscriere a anunturilor pe site-urile indicate;
Activitate de mentinere a bazei de date.

CERINTE

- Absolvent studii superioare de specialitate;
- Experienta de min. 3 ani pe o pozitie similara
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Foarte bune abilitati organizatorice si analitice;
- Rezistenta la stres;
- Nivel avansat de cunostinte limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu activitatea (evaluarea se realizeaza la fiecare 3 luni);
Posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
Conditii moderne de lucru.

Agentia Romana de Intermediere si Consultanta in IT si Resurse Umane este o companie romana clujeana care asigura servicii specifice domeniilor IT si Resurse Umane pentru toate categoriile de clienti. Compania asigura intermedierea si fluidizarea informatiilor si proceselor specifice mediului de afaceri din domeniile de interes atinse.

Asistam companie nationala de prestigiu in selectia pentru postul de Coordonator Departament Marketing.