COORDONATOR AGENTIE DE TURISM

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul dintre cele mai cunoscute agentii de Tour Operator pe piata de turism din Romania si din Sud-Estul Europei.

Responsabilitati:
- Supravegherea si coordonarea activitatii de vanzari;
- Mentinerea si marirea portofoliului de clienti;
- Coordonarea si buna organizare a echipei de lucru;
- Gestionarea bugetului alocat si efectuarea de rapoarte saptamanale.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Experienta relevanta in domeniul turismului;
- Cunostinte excelente de AMADEUS si WordSpan;
- Diploma IATA constituie avantaj;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!