CONTROLOR STOCURI DEPOZIT

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI: supervizez¿ buna desf¿¿urarea a activit¿¿ilor de expedi¿ie a m¿rfii de la depozit c¿tre magazinele PROFI

ATRIBUTII:
- verificarea zilnica a loturilor care urmeaza a fi expediate din depozit(e)catre magazine si intocmirea rapoartelor
- sesizarea diferentelor de marfa identificate in loturile verificate, superiorilor
- centralizarea si analizarea lunara a variatiilor de stoc din punct de vedere valoric
- participarea la inventare
- efectuarea analizei rezultatelor de inventar
- verificarea respectarii procedurilor de inventar, a corectitiudinii desfasurarii inventarului precum si a datelor introduse in sistem
- propunerea de masuri corective si de imbunatatire in ceea ce priveste activitatea de gestiune a stocurilor si activitatea de inventariere

CERINTE

- studii medii
- experienta in gestiune
- experienta in retail (constituie un avantaj)
- cunostinte operare MS Office
- capacitatea de a asimila informatii noi intr-un timp scurt
- capacitate de analiza si sinteza
- spirit de observatie, atentie la detalii
- persoana riguroasa, bine organizata
- bune abilitati de comunicare si relationare
- disponibilitate pentru ore suplimentare si efort fizic

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- mediu de lucru dinamic
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala
- perioada de instruire

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.