Controlor calitate (Cluj-Napoca)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica si receptioneaza din punct de vedere calitativ toate piesele primite de la furnizori
- verifica si receptioneaza din punct de vedere calitativ toate piesele realizate in cadrul sectiei
- stabileste impreuna cu furnizorii sau clientii solutii de remaniere a eventualelor abateri de executie
- avizeaza expedierea catre client a pieselor, subansamblelor sau produselor cu abateri calitative
- executa controlul de calitate pe flux si final al operatiilor executate

CERINTE

- studii medii (de preferat mecanic, maistru)
- experienta in cadrul unei companii de productie profil industrial 10-15 ani
- operare PC (nivel de baza)

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de dezvoltare in cadrul unui concern international.

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala