Content Editor in Cluj-Napoca

WebCube SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de IT cu sediul in Cluj-Napoca, cauta persoana care sa contribuie la continutul unui website in limba engleza.

RESPONSABILITATI:
- Crearea de chestionare/teste originale si relevante pe un anumit subiect: documentarea temeinica si alegerea cu atentie a surselor de calitate, realizarea unei structuri logice, redactarea propriu-zisa
- Refacerea unor chestionare incomplete, inadecvate sau care nu mai sunt de actualitate

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare si relationare,
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat ( in special scris)
- Bune abilitati de exprimare in scris,
- Buna capacitate de organizare,
- Absolvent a uneia dintre facultatile: Psihologie, Jurnalism, Sociologie
- Sa fii o persoana placuta, pozitiva, sincera si corecta,
- Organizare, obiectivitate, spirit critic,
- Capacitate de sinteza a informatiei.

BENEFICII OFERITE

- Se acorda un bun pachet salarial
- Mediu flexibil/posibilitatea de a lucra de acasa
- Mediu de lucru placut, prietenos, profesionist si fara stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de IT si publicitate online