13

locuri de munca in Cluj Napoca.

Pagina 1 din 1
Operator facturare
  • - min. 2 ani experienta pe pozitie similara
  • - cunostinte operare PC
  • - cunostinte Oracle (avantaj)
  • - lb. engleza la nivel mediu
  • - studii superioare

1 post disponibil (2 aplicanti)

08-02-2016 Cluj Napoca
Agent Facturare
  • - Studii superioare in domeniul economic; Experienta anterioara este considerata un avantaj; Bune abilitati de organizare si de a lucra cu termene limita; Atentie la detalii, bune abilitati de a lucra in echipa; Cunostinte de operare PC si Microsoft Office.

1 post disponibil (9 aplicanti)

05-02-2016 Cluj Napoca
Credit Controller with French, Italian, Turkish, Dutch, G...
  • - Ideal candidate
  • - Excellent command of spoken and written Italian/German/French/Turkish/Dutch (level B2 and above)
  • - Good command of English (at least level B1)
  • - Customer servicing skills
  • - Good business writing skills
  • - At least 12 years of completed education
  • - Good MS Office skills
  • - Attention to detail
  • - Team worker

8 posturi disponibile (0 aplicanti)

General Ledger with Swedish @ Genpact Cluj-Napoca
  • - University Degree is important and an Economic degree will certainly bring you an advantage.A good level of Swedish is mandatory and you will also need a good level of English to do the job right. You will work as part of a large and friendly team so it’s important to be a team player. We like customer management skills as well as a keen eye for details and problem solving attitude.And we will value your willingness to learn!

1 post disponibil (0 aplicanti)

03-02-2016 Cluj Napoca
General Ledger with Polish @ Genpact Cluj-Napoca
  • - University Degree is important and an Economic degree will certainly bring you an advantage.A good level of Polish is mandatory and you will also need a good level of English to do the job right. You will work as part of a large and friendly team so it’s important to be a team player. We like customer management skills as well as a keen eye for details and problem solving attitude.And we will value your willingness to learn!

Contabil Sef Cluj
  • - Experienta pe o pozitie similara (contabil sef) intr
  • - o companie de productie (preferabil mutinationala),
    - Foarte bune cunostinte ale legislatiei contabile si fiscale in vigoare,
    - Foarte bune cunostinte operare MS Office

1 post disponibil (6 aplicanti)

22-01-2016 Cluj Napoca
Manager Servicii Clienţi
  • - cunoştinţe avansate de limba engleză (scris şi vorbit)
  • - preferăm un CV în limba engleză
  • - Cunostinte MS office la nivel avansat
  • - Word, Excel, Outlook;
  • - Abilităţi excelente de comunicare şi relaţionare
  • - Orientare spre client
  • - Abilităţi de organizare şi planificare
  • - Abilităţi de analiză, atenţie distributiva

1 post disponibil (3 aplicanti)

21-01-2016 Cluj Napoca

8 posturi disponibile (5 aplicanti)

Manager financiar
  • - Studii superioare in domeniu Cunostinte de management
  • - Cunostinte de management financiar
  • - Calitati si aptitudini manageriale Experienta pe un post similar min 3 ani Expert contabil Abilitati de planificare si organizare O persoana atenta, responsabila

1 post disponibil (7 aplicanti)

19-01-2016 Cluj Napoca
Asistent Manager cu responsabilitati de contabilitate pri...
  • - – Abilitati foarte bune de operare pe calculator (pachetul MsOffice nivel avansat) si cunostinte solide WinMentor – Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi – Atitudine pozitiva si procativa – Meticulozitate – Abilitati foarte bune de organizare si prioritizare – Cunoasterea produselor folosite in sfera generala de lucrari/finisaje interioare/exterioare reprezinta un avantaj

1 post disponibil (15 aplicanti)

13 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.
Economist Senior
  • - Experienta pe un post similar de 5 ani in evidenta contabila pana la nivel de balanta;
    - Studii superioare de profil economic;
    - Cunostinte contabile, financiare si fiscale solide;
    - Cunostinte Excel;
    - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, adaptabilitate;
    - Atentie la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului;
    - Capacitate de a lucra in echipa.

1 post disponibil (4 aplicanti)

15-01-2016 Cluj Napoca
Economist
  • - Experienta pe un post similar de 3 ani in companie medie / multinationala / firma de audit;
    - Persoana cu atentie distributiva foarte buna, capacitate de autoorganizare si autocontrol;
    - Persoana inovativa axata pe rezultate si pe performanta echipei.

2 posturi disponibile (5 aplicanti)

14-01-2016 Cluj Napoca
Referent informatii clienti - Cluj Napoca
  • - # Absolvent al unei facultati cu profil economic, sectia finante/contabilitate # Experienta in domeniul financiar
  • - contabil # Cunoasterea unui program de gestiune reprezinta un avantaj # Excelente abilitati de comunicare si interrelationare # Orientare catre client, diplomatie si abilitati de gestionare a conflictelor si reclamatiilor # Abilitati foarte bune de organizare, planificare si prioritizare # Harnic, perseverent, onest, cu simt dezvoltat al responsabilitatii # Capacitate de analiza a diferitelor situatii intalnite in activitate # Operare MS Office ( Excel, Word ) – nivel avansat

11-01-2016 Cluj Napoca