CONTABIL SEF

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si conducerea contabilitatii la nivelul firmei;
- intocmirea rapoartelor periodice specifice firmei;
- finalizarea la termen a situatiilor financiare ale firmei;
- urmarirea si implementarea schimbarilor ce apar in legislatia financiara relevanta;
- analiza activitatii economico-financiara a societatii;
- intocmirea bilantului si a balantei;
- mentinerea relatiei cu diverse alte institutii;
- intocmirea documentelor pentru angajari si salarizare.

CERINTE

- studii superioare finalizate (domeniul economic);
- experienta relevanta in domeniu de peste 3 ani;
- cunoasterea la un nivel bun a programului Winmentor;
- bune abilitati de coordonare a echipei;
- persoana serioasa, matura, responsabila si disciplinata in munca.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist, dinamic;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala.

SMART TRAINING, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista companie cu experienta si prestigiu pe piata de produse stomatologice din Romania in selectia pentru postul de: CONTABIL SEF.