Contabil Sef

Gold Expert International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si verificarea activitatii din departamentul de contabilitate
- verificarea documentelor contabile si supervizarea financiar-contabila a acestora
- verificarea balantelor contabile
- pregatirea declaratiilor si raportarile periodice, lunare, semestriale si anuale
- dezvoltarea echipei din subordine

CERINTE

studii superioare de contabilitate si experienta in domeniu de minim 5 ani
cunoştinţe teoretice şi practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitării funcţiei
experienta in coordonarea unei echipe
abilitati de comunicare (relationare), seriozitate, personalitate dinamica
integritate morală şi etică profesională
cunostinte avansate de operare MS Office (Excel in special)

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru placut
colaborare cu o echipa profesionista
posibilitate de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de management financiar in continua dezvoltare.
Punem accent pe echipa prin atragerea, recunoasterea si dezvoltarea oamenilor valorosi.
Oferim sustinere, incredere si respect, stimulam performanta, inovatia si creativitatea.