Contabil junior Cora Cluj

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine registrul de casa, gestioneaza deconturile, avansurile si diurnele angajatilor
- Gestioneaza facturile de cheltuieli generale/servicii si diversele mijloace de plata
- Analizeaza pe baza fiselor de cont natura tranzactiilor efectuate si documentele ce au stat la baza inregistrarilor
-Realizeaza analize periodice ale stocurilor si altor indicatori de performanta
- Participa la realizarea previziunilor si urmareste contul de rezultate al magazinului
- Participa la inventarele periodice

CERINTE

- Studii in domeniul economic (contabilitate)
- Experienta in domeniu (contabilitate/control gestiune) reprezinta un avantaj
- Bune cunostinte operare PC (Excel,Word, Power Point)
- Cunostinte SAP reprezinta un avantaj
- Spirit analitic, organizat

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa
- Asigurare medicala
- Oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!