Contabil (fara drept de semnatura)Cunostinte avansate obligatorii ale programului WinMentor!

LCA LOGISTIK&CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Realizeaza rapoarte zilnice, saptamanale si lunare despre situatia contului bancar si situatia fluxului de numerar
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile

- Urmarirea bugetelor de investitii;
- Realizeaza situatii financiare

- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata)
- Raportarea situatiilor cerute de directorul economic si conducerea societatii;
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta

CERINTE

- experienta in contabilitate de minim 3-5 ani
- cunostinte OBLIGATORII de utilizare al programului WinMentor
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii superioare financiar- contabile
- cunostinte PC (MS Office
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

VA RUGAM SA SPECIFICATI CAT DE BINE CUNOASTETI PROGRAMUL DE CONTABILITATE WINMENTOR.
APLICATI PENTRU ACEST POST DOAR IN CAZUL IN CARE CUNOASTETI FOARTE BINE ACEST PROGRAM.

VA MULTUMIM

SC LCA LOGISTIK & CONSULTING SRL ORGANIZEAZA TRANSPORTURI INTERNE SI INTERNATIONALE IN REGIM DE GRUPAJ SAU CAMIOANE DEDICATE PENTRU TOATE TIPURILE DE MARFURI.TRANSPORTURILE SE ORGANIZEAZA IN CELE MAI BUNE CONDITII SI IN CEL MAI SCURT TIMP.RELATIILE PE CARE LUCRAM INCLUD TOATE TARILE EUROPEI . PERSONALUL COMPANIEI NOASTRE ESTE CALIFICAT IN VEDEREA SUSTINERII UNUI INTREG PLAN DE LOGISTICA SI DISTRIBUTIE.