CONTABIL

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

SMART TRAINING asista companie specializata in comercializarea unei game largi de armaturi industriale, in selectia pentru postul de Contabil sef.

- intocmirea si semnarea bilantului si a balantei;
- intocmirea rapoartelor periodice specifice firmei;
- finalizarea la termen a situatiilor financiare ale firmei;
- urmarirea si implementarea schimbarilor ce apar in legislatia financiara relevanta;
- mentinerea relatiei cu institutiile cu care se colaboreaza;
- contabilitatea primara;
- intocmirea documentelor care tin de personal.

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul economic (criteriu obligatoriu);
- experienta in domeniul contabilitatii (minim 2 ani);
- experienta in intocmirea balantei si a bilantului (criteriu obligatoriu);
- bune abilitati de operare PC;
- cunoasterea programului Winmentor ( reprezinta avantaj);
- persoana disciplinata, serioasa, orientata spre performanta.

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca profesionist, structurat;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

Toate aplicatiile vor fi tratate in stricta confidentialitate.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro