CONTABIL

SMART TRAINING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza evidenta si analiza contabila la zi;
- intocmeste, verifica si inregistreaza documente justificative care stau la baza inregistrarilor in contabilitate;
- asigura contabilitatea imobilizarilor, a activelor circulante, a capitalurilor proprii, a datoriilor;
- intocmeste si depune declaratiile lunare privind salariile;
- tine evidenta datoriilor catre furnizori;
- reprezinta firma in relatia cu bancile, cu organele de control, cu diversi beneficiari, Administratia Financiara, Directia Muncii, ITM.

CERINTE

- studii superioare economice, specializarea Contabilitate si informatica de gestiune;
- experienta in contabilitate minim 2 ani;
- cunostinte program contabilitate WinMentor;
- cunostinte operare calculator;
- seriozitate, spirit de echipa, organizat;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- munca intrun colectiv profesionist;
- seriozitate si siguranta;
- salariu corelat cu performanta.

Smart Training asista companie care activeaza in domeniul comertului cu camioane, in selectia pentru postul de CONTABIL.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE SMART TRAINING care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

Vizitati site-ul www.smart-training.ro !