Contabil

SHOEXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea notelor contabile, registre de casa, si inregistrarea acestora.
Verificarea rapoartelor de gestiune.
Intocmirea raportarilor lunare, trimestriale si anuale catre conducerea societatii.

CERINTE

Absolvent studii economice.
Experienta relevanta in contabilitate.
Buna cunoastere a legislatiei fiscale
Cunostiinte PC (MS Office, Winmentor)
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
Dinamic, analitic, proactiv, organizat

BENEFICII OFERITE

- salar atractiv
- mediu de lucru placut
- posibilitati de promovare

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de incaltaminte si produse pentru curatirea pielii, SC Shoexpert SRL este o companie cu capital romanesc integral privat, infiintata in anul 2005 la Cluj-Napoca. Echipa este formata din profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.