CONTABIL

Netrom comunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate:
- inregistrare facturi
- operare in program contabil
- arhivare documente fiscale
Operatiile contabile pana la bilant si balanta

Financiar
- plati si incasari prin banca si numerar
- completarea registrului de casa
- intocmirea dosarelor pentru credite si leasing
- facturare

CERINTE

Cunostinte:
- operare cu documente fiscale
- operarea intr-un program de contabilitate
Abilitati:
- organizare
- abilitati numerice

Netrom Comunicatii activeaza in domeniu de la inceputul anului 2003, moment din care compania a acumulat constant experienta in furnizarea de consultanta in telecomunicatii pentru segmentul business.
La scurt timp de la demararea activitatii am dezvoltat parteneriate de succes cu principalii furnizori de solutii de telecomunicatii si transfer de date, printre care Societatea Nationala de Radiocomunicatii, Telemobil SA, Vodafone Romania SA, iar in prezent suntem unul dintre cei mai importanti parteneri ai Vodafone Romania, la nivel national, in furnizarea de solutii de telefonie mobila si acces la internet pentru mediul de afaceri.