Contabil

Psiho Conseil Serv S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea si conducerea evidentei contabile de gestiune, inclusiv cea de la nivel de balanta
- realizarea si conducerea evidentei contabile a 3-4 firme mici (1 firma are activitate de 2 ori pe an)

CERINTE

- Studii financiar-contabile medii (Stduiile superioare in domeniu reprezinta un avantaj)
- Experienta pe un post similar: minim 2 ani
- Cunostinte de operare primara in WinMentor
- Persoana orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv 1500 - 1800 RON (initial) plus bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

PSIHO CONSEIL

este o firma de consultanta psihologica
in domeniul resurselor umane
cu o intensa activitate pe piata clujeana si nu numai,
de mai bine de 10 ani.

Serviciile Psiho Conseil sunt create pentru a se adapta nevoilor dumneavoastra de eficienta si calitate in domeniul resurselor umane. Noi credem ca orice afacere este in intregime dependenta de calitatea oamenilor existenti in fiecare organizatie. Prin urmare suntem pregatiti si facem eforturi permanente pentru a oferi clientilor nostri servicii psihologice profesionale si competitive.

OFERTA DE SERVICII
Recrutare si selectie de personal
Evaluare de personal
Intocmire de fire de post
Realizare de grile de salarizare
Optimizarea deciziilor de personal
Consiliere in cariera
Examene de protectia muncii
- Conducatori auto
- Paza neinarmata
- Posturi cu grad crescut de risc