CONTABIL

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea rapoartelor periodice specifice firmei;
- finalizarea la termen a situatiilor financiare ale firmei;
- urmarirea si implementarea schimbarilor ce apar in legislatia financiara relevanta;
- intocmirea bilantului si a balantei;
- mentinerea relatiei cu institutiile cu care se colaboreaza;
- analiza activitatii economico-financiare a societatii;
- intocmirea documentelor care tin de personal.

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul economic;
- detinerea atestatului de expert contabil CECCAR (avantaj);
- experienta in domeniul contabilitatii (minim 3 ani);
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- bune abilitati de operare PC;
- cunoasterea programului Winmentor (avantaj);
- persoana dinamica, serioasa, orientata spre performanta.

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca profesionist, dinamic;
- posibilitati de instruire atat in tara cat si in strainatate;
- posibilitati de promovare.

Smart Training, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista companie multinationala care produce si comercializeaza ambalaje pentru industria alimentara, in selectia pentru postul de: CONTABIL.