CONSULTANTI ECONOMICI

TRANSIMART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fisa postului include: realizarea de documentatii, testari de aplicatii, cursuri si consultanta la clienti in tara.
Constituie un avantaj experienta de lucru cu sisteme informatice economice si disponibilitatea de a acumula cunostinte noi.

CERINTE

Consultanti sisteme informatice economice pentru departamentul implementare.
*Contabilitate: Aprovizionare, Desfacere, Productie, Gestiune, Trezorerie
**optional: Salarizare
* Organizarea intreprinderilor
**optional: Managementul proiectelor

Compania TRANSIMART se pozitioneaza pe piata romaneasca ca si:
-furnizor de sisteme informatice integrate (sisteme ERP - Enterprise Resurse Planning) pentru gestionarea proceselor economice a firmelor cu activitati de productie
-furnizor de aplicatii la cerere, specifice, pentru optimizarea fluxului informational si asigurarea automatizarii transferurilor de date
-aplicatii complexe pentru Internet si Web Design
furnizor de cursuri de instruire si consultanta in Managementul de Proiect si Microsoft Project