Consultant Telesales

Active Power Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Active Power Solutions te vrea în echipă!
Consultant Telesales Vodafone:
Poziții disponibile: 3
Locatia: Cluj-Napoca

Responsabilități:
- Prezentarea, promovarea și realizarea vânzării prin telefon a produselor din portofoliul Vodafone;
- Rezolvarea solicitărilor clienților, în colaborare cu celelalte departamente;
- Dezvoltarea relației cu clienții (fidelizare, mentenanță, upselling);
- Participarea la atingerea targetelor de vânzări;

CERINTE

Cerințe:
- Orientare către client;
- Bune abilități de prezentare și vânzare;
- Spirit de echipă;
- Personalitate deschisă, pozitivă, comunicativă;
- Experienta pe o poziție similară prezintă avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Training-uri profesioniste în tehnici de vânzare & negociere; produse & servicii telecomunicații;
- Oportunități excelente de dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru într-un colectiv tânăr și dinamic;
- Pachet salarial motivant și bonusuri conform criteriilor de performanță profesională;

Cum aplici?

Asteptăm CV-ul tău la adresa: cariere@aps.ro, cu subject: Consultant Telesales

Combinând viziuni strategice, experienţă tehnică şi un design profesional pentru a găsi cele mai bune soluţii, Active Power Solutions (APS) îşi ajută clienţii să îşi definească cât mai exact nevoile trecând mai apoi la dezvoltarea şi implementarea soluţiilor. Compania şi-a început activitatea în domeniul consultanţei IT, iar de peste 10 ani este partener de top Vodafone, lider de piata pe segmentul business. Nevoile clienţilor au făcut ca domeniul de activitate să se extindă, Active Power Solutions (APS) ajungând în momentul de faţă să fie prezentă în următoarele domenii cheie:
Dezvoltare de soft
Strategii de comunicare
Networking
Soluţii CAD