CONSULTANT VANZARI - OPORTUNITATE IN MAGAZINUL DOMO DIN CLUJ-NAPOCA

Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- afla nevoile si dorintele clientilor
- cunoaste produsele din raionul sau si din magazin
- implementeaza politicile de marketing si promotiile din magazin
- are permanent grija de semnalizarea produselor cu pret si etichete
- participa la inventaruri periodice

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate
- abilitati de comunicare
- fire dinamica
- infatisare placuta
- dorinta de a invata
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, mediu de lucru competitiv si dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata - respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!