CONSULTANT VANZARI- magazin Deco Center din Polus Center

SC Deco Center SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare de servicii si produse in magazinul Deco Center,
- Activitate de consultanţă pentru clienţi în alegerea produselor, materialelor şi a modelelor textile; consiliere pentru clienti la cumparaturi, respectiv la comenzi de perdele si draperii
- Întocmirea de contracte de prestări servicii către clienti
- Pregăteşte comanda către client (taie materialele ce urmează a fi cusute) şi predă, dupa finalizare, comanda către client;

CERINTE

- experienta in vanzari
- avantaj: cunostinte de croi/cusut
- orientare catre client
- amabilitate
- punctualitate
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- companie in extindere si dezvoltare rapida
- bonuri de masa
- mediu dinamic
- echipa tanara

DECO CENTER activeaza in domeniul furnizarii de articole textile si a serviciilor specializate de design si amenajari interioare pentru decorarea de vile si apartamente si/sau pentru industria hoteliera. Oferim solutii solutii complete: consultanta, masurare, design, confectionare, montare - la cele mai inalte standarde de calitate. www.decocenter.ro..