CONSULTANT VANZARI KEY ACCOUNT - CLUJ

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizarea si prospectarea permanenta a pietei;
Identificarea noilor clienti si oferirea celor mai potrivite solutii acestora;
Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu toti clientii din zona alocata;
Perfectarea contractelor si derularea eficienta a acestora;
Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta de minim 1 an pe o pozitie in vanzari;
Experienta in relatia cu clienti key account;
Orientare catre client, proactivitate, auto-motivare;
Capacitate de analiza si sinteza;
Abilitati foarte bune de negociere si vanzare;
Cunostinte de operare MS Office;
Permis conducere categoria B.

Inca din 1993, oferim clientilor nostri cele mai bune solutii pentru birou. De-a lungul anilor, echipa noastra de vanzari a stabilit cu clientii relatii de succes bazate pe personalizare, excelenta si anticipare. Ai acum sansa sa ni te alaturi!