Consultant vanzari in Showroom

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii medii/superioare
- abilitati organizatorice
- atitudine dinamica
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- simt estetic
- cunostinte operare PC
- disponibilitatea de a lucra peste program

CERINTE

- ofera informatii clientilor magazinului intr-o manieri eficienta si politicoasa
- consiliaza clientii magazinului in adoptarea deciziei de cumparare,
- implicare activa in promovarea si vanzarea produselor companiei: abordare, identificare nevoi, identificare solutii, vanzare, fidelizare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- telefon
- bonusuri si comisioane in functie de realizari

Jolly distribuie cele mai importante branduri de echipamente sanitare si placi ceramice. Renumele lor pe piata internationala s-a creat prin calitate.

Abordeaza amenajarea partii din casa în care va refaceti, în care va recreati, spatiul în care va simtiti liber. Solutiile de amenajare oferite în domeniul sanitarelor si a spatiului de recreere din fiecare casa usureaza si înfrumusteaza viata oamenilor.

www.jollycluj.ro este portita virtuala spre noi.