Consultant vanzari autovehicule rulate

Autoworld

Job expirat

RESPONSABILITATI

- menţinerea şi dezvoltarea bazei de date cu clienţi
- analiza evoluţiei vânzărilor şi luarea de măsuri pentru realizarea target-ului lunar
- achiziţionarea, evaluarea şi vânzarea de autovehicule rulate
- întocmirea de rapoarte de activitate, conform cerinţelor superiorului
- monitorizarea activităţii concurenţei pe piaţă
- consilierea clienţilor cu privire la modalitatile de finantare şi întocmirea dosarului de finanţare

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari
- studii superioare
- bune abilităţi de operare PC (Word, Excel, Internet)
- limba engleză,
- experienţă relevantă în conducerea autovehiculului
- excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (bonusuri în funcţie de performanţe)
- instruire permanentă la standarde ridicate
- mediu de munca placut, activ orientat pe satisfacţii profesionale relevante

Misiunea noastra este sa furnizam mobilitatea clientilor nostri prin cea mai buna experienta pe partea de vanzare si servisare autovehicule, prin perfectionarea continua a companiei noastre si a resursei umane.