CONSULTANT VANZARI AUTO

AUTOWORLD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei potentialilor clienti;
- intretinerea unei colaborari permanente si prospere cu clientii din portofoliul existent cat si cu potentialii clienti;
- consilierea clientilor cu privire la autoturisme si la modalitatile de finantare in vederea achizitionarii unui autoturism;
- intocmirea rapoartelor de activitate saptamanale si lunare;
- intocmirea documentatiei necesare procesului de achizitionare si livrare;
- realizarea obiectivelor individuale lunare si trimestriale;
- promovarea produselor si serviciilor oferite de firma.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari (min. 2 ani);
- foarte bune cunostinte de limba engleza (obligatoriu) si germana (optional);
- excelente cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point, Baze de date);
- carnet de conducere cat. B.
- excelente abilitati de negociere si comunicare
- flexibilitate, initiativa, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de training si promovare;
- mediu de lucru competitiv,

Firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista Autoworld, important dealer auto de pe piata clujeana in selectia pentru postul de CONSULTANT VANZARI AUTO