Consultant Vanzari

Info3D

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contactarea potentialilor clienti si mentinerea relatiilor stranse cu acestia
- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti in judetul arondat/de resedinta
-Implementarea strategiei de vanzari si fidelizarea clientilor
- Incheierea de contracte si urmarirea implementarii acestora cu succes
- Intocmirea rapoartelor de vanzari.

Recrutam din urmatoarele Judete: Cluj, Iasi, Timisoara, Alba, Bucuresti, Ilfov, Mures, Prahova, Dambovita, Constanta, Tulcea.

CERINTE

-Persoana sociabila, flexibila, dinamica
- Aptitudini de comunicare si organizare,
- Aptitudini de prezentare, vanzare si negociere
- Orientare spre client, materializata prin intelegerea nevoilor acestuia
- Capacitate de a lucra in echipa
- Experienta in vanzari de publicitate online/ servicii web sau video, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Comision motivant
- Lucru intr-o echipa de profesionisti
- Sesiuni de pregatire
- Posibilitatea de avansare intr-o companie in permanenta dezvoltare.

Compania noastra ofera clientilor sai servicii specializate de promovare prin tururi virtuale la 360°, web design si marketing online – www.info3d.ro