Consultant vanzari

Protektor Media Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

upub.ro este un proiect al Protektor Media Advertising SRL si are ca activitate de baza promovarea firmelor si a institutiilor publice prin intermediul paginilor web personalizate la nivel national.
Echipa upub.ro Cluj-Napoca cauta consultant de vanzari.
Vei trece printr-o perioada de proba de 2 saptamini si apoi vei fi sau nu titularizat(a) in functie de raportul de activitate si rezultatele obtinute. Vei avea posibilitatea sa lucrezi intr-un sistem 'out-of-the-box'.

Avantaje: Ai posibilitatea sa te integrezi intr-o echipa tanara si dinamica cu sanse egale de promovare.

CERINTE

Trebuie sa fii eficient(a), sa stii sa motivezi oamenii, sa poti conduce o echipa prin puterea exemplului, sa ai varsta minima 18 ani, fire comunicativa, prezenta agreabila, cunostinte minime de utilizare pc.

BENEFICII OFERITE

Beneficiezi gratuit de training profesional, program flexibil in functie de posibilitaile tale, comisioane si bonusuri atractive, posibilitatea de a promova intr-un timp foarte scurt.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii web development. Publicitate online.