CONSULTANT VANZARI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificarea de noi oportunitati de vanzare;
- contactarea clientilor si vizitarea lor;
- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor bancare ale ING Bank;
- procesarea dosarelor clientilor;
- asigurarea de service post vanzare clientilor si dezvoltarea unei relatii pe termen lung cu acestia;
- atingerea obiectivelor de vanzare stabilite.

CERINTE

- minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor de teren, constituie avantaj experienta in vanzarea de servicii bancare;
- excelente abilitati de operare PC (pachetul Office);
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza;
- persoana sociabila, dinamica, ambitioasa, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;
- mediu de munca profesionist;
- posibilitati de dezvoltare a carierei.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane cu birouri in CLUJ-NAPOCA si ALBA-IULIA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE SMART TRAINING care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

CLUJ-NAPOCA - Sediul central

Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 744 70 44 70
Telefon/Fax: +40 264 45 06 08
Email: office@smart-training.ro

ALBA-IULIA

Adresa: str. Frederik Mistral, nr. 7, etaj II (cladire ITM)
Mobil: +40 741 217 054
Telefon/Fax: +40 258 830 838
Email: recrutare@smart-training.ro

Clientul nostru este una dintre francizele ING.