Consultant Vanzari

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista companie romano-italiana producatoare de canapele in vederea ocuparii pozitiei Consultant Vanzari

Obiectivul postului: prezentarea si vanzarea produselor companiei in cadrul Show-room-ului

Responsabilitati:
- prezentarea si vanzarea produselor
- realizarea registrului de casa
- preluarea comenzilor

CERINTE

- studii de baza (studiile superioare constituie un avantaj)
- operare PC (Ms Office)
- limba italiana constituie un avantaj
- amabilitate, orientare catre client
- abilitati de comunicare si relationare cu oamenii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv cuprinzand si comision din vanzari
- facilitati (telefon)
- training-uri din partea firmei

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.
Pentru informatii ne puteti contacta la adresa de e-mail office@forumconsult.ro