Consultant vanzari

Fabrica De Plante

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avand in vedere diversitatea pe care o gasim pe piata muncii la momentul actual si cererile de angajare care coplesesc ofertele, este foarte greu sa gasim un loc de munca in care sa ne fie satisfacute nevoile ca angajati, sa fim tratati cu respect si, in acelasi timp, nevoia fundamentala a sigurantei pe termen lung sa fie vizata. Din fericire, printre toate acestea exista si companii preluate de oameni cu o gandire libera si care, din cauza prosperitatii in care se afla, ofera angajatilor tot ceea ce au nevoie.

Indiferent de situatia actuala in care te afli, indiferent de statutul tau, indiferent de studiile tale , indiferent de trecutul tau si indiferent de varsta ta exista un loc pentru tine.In acest moment, o astfel de companie face angajari si ofera sansa oricarei persoane majore sa obtina un loc.In prima parte se va face un interviu eliminatoriu, apoi persoanele care raman vor fi informate in legatura cu urmatorii pasi.

Compania activeaza in domeniul vanzarilor telefonice, iar persoanele angajate beneficiaza de salariu fix plus bonus zilnic in functie de vanzari.Programul este flexibil, iar posibilitatile de angajare sunt de 4, 6 sau 8 h.Activitatea se desfasoara din incinta sediului, toata munca fiind efectuata la un birou.Cea mai buna parte este reprezentata de faptul ca experienta nu este necesara , fiecare angajat avand parte de suportul necesar pentru a se dezvolta.Pentru ca obiectivul nostru este sa formam oameni capabili , sprijinul si dezvoltarea care vine odata cu angajarea este atat logistic cat si moral, iar dezvoltarea este atat pe plan personal cat si profesional.

CERINTE

Cunoasterea limbii romane
Disponibilitatea de a invata noi abilitati

BENEFICII OFERITE

In plus, fata de salar fix, se oferea bonusuri zilnice in functie de vanzari

Companie care se ocupa cu vanzarea de produse naturiste prin telefon