CONSULTANT TRANZACTII IMOBILIARE

A.R.I.C.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea imaginii firmei si a ofertei acesteia
-Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
-Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
-Negocierea si medierea contractelor de intermediere
-Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati de piata, precum si de potentiali clienti
-Prezentarea portofoliului propriu de oferte
-Corelarea dintre cerere si oferta

CERINTE

-Abilitati de comunicare, negociere, relationare
-Capacitate de analiza si decizie
-Dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar
-Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate
-Experienta in domeniul imobiliar reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Training de specialitate si suport continuu
-Pachet salarial corelat cu performanta
-Posibilitatea unei cariere pe termen lung
-Conditii de lucru moderne
-Bonusuri in functie de performanta si atingerea obiectivelor

A.R.I.C. (Asociatia Romana de Intermediere si Consultanta in IT si Resurse Umane) este o companie din Cluj-Napoca care asigura servicii specifice domeniilor IT si Resurse Umane pentru toate categoriile de clienti. Compania asigura intermedierea si fluidizarea informatiilor si proceselor specifice mediului de afaceri din domeniile de interes atinse.

Misiunea noastra:
Stim ca profitul Dvs. inseamna eficienta si eficacitate.
Pentru noi, acestea inseamna: inovatie, creativitate si informatie.
Rezultatul comun este excelenta in afaceri.

Oferim urmatoarele servicii:
-derularea proceselor de recrutare si selectie de personal
-testarea si evaluarea psihologica a candidatilor
-traininguri personalizate pe diferite teme (de exemplu, comunicare, negociere, vanzari)
-head-hunting
-coaching individual/de grup
-diagnoza organizationala
-consultanta manageriala

Valorile A.R.I.C. includ:
-dinamism
-entuziasm
-spirit de echipa
-profesionalism
-respectarea dead-line-ului
-pastrarea confidentialitatii

Contact:
A.R.I.C. - Agentia Romana de Intermediere si Consultanta
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu nr. 32
tel: 0730-556.656

www.aric-consulting.ro