CONSULTANT TRANZACȚII IMOBILIARE

Human Direct

Job expirat

RESPONSABILITATI

HUMAN DIRECT recrutează Consultant Imobiliar pentru una dintre cele mai importante companii imobiliare din Cluj-Napoca (www.eliteimobiliare.ro).

Vom selecta cei mai buni candidați care vor avea posibilitatea să lucreze alături de cei mai vechi şi cei mai pregătiţi specialişti în domeniul imobiliar.

Pentru candidaţii cu experienţă în acest domeniu pachetul de beneficii este mai avantajos.

Obiectivul principal al jobului: promovarea ofertelor imobiliare, menținerea relației cu clienții firmei.

RESPONSABILITĂŢI:
- Acordarea de consultanţă imobiliară permanentă clienţilor existenţi
- Prospectarea pieţei imobiliare
- Evaluarea nevoilor clienţilor şi intocmirea ofertelor
- Lărgirea portoliului de proprietăţi imobiliare, vizionarea şi evaluarea acestor oferte
- Promovarea ofertelor imobiliare pe site-urile de specialitate
- Menţinerea relaţiei cu clienţii firmei
- Perfecţionarea permanentă pentru a putea oferi servicii complete în domeniul imobiliar
- Participare la traininguri de vânzări şi la evenimente de networking

CERINTE

PROFILUL CANDIDATULUI:
- Pasiune pentru domeniul vânzărilor imobiliare
- Capacităţi organizatorice peste medie
- Orientare spre clienţi
- Capacitate foarte bună de comunicare şi relationare cu clienţii agenţiei
- Personalitatea dinamică, energică, gândire pozitivă
- Atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ
- Respect pentru muncă, perseverenţă,
- Persoană orientată spre rezultate şi motivată de posibilitatea de a obţine venituri suplimentare în funcţie de implicare şi performanţe
- Cunostinţe bune de operare PC
- Permis de conducere cat. B (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Pachet salarial motivant corelat cu performanţe, bonusuri periodice, bonusuri anuale
- Mediu şi instrumente de lucru moderne, birou în centrul oraşului Cluj-Napoca
- Cea mai mare şi actualizată baza de date
- Flexibiliate
- Management orientat spre oameni si spre valori
- Colegialitate.

Asteptam cv-ul dumneavoastra si pe adresa cariere@humandirect.eu.

HUMAN DIRECT este o firmă de consultanţă în Resurse Umane şi Psihologie Organizaţional-Managerială care oferă suport companiilor în Recrutarea şi Selecţia angajaţilor cu ajutorul metodelor unice de evaluare candidaţi.