Consultant Telesales- Cluj-Napoca

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te clientului nostru, companie de vanzari solutii tehnice specializate pe postul de Consultant telesales si fii pregatit pentru implicarea intr-o varietate de sarcini interesante si provocatoare. Responsabilitatile tale principale sunt contactarea telefonica a noilor clienti si managementul celor existenti pentru vanzarea produselor/serviciilor furnizate de companie si stabilirea de intalniri comerciale pentru departamentul de vanzari.

CERINTE

-experienta in telesales
-orientare catre client
-cunostinte medii de limba engleza
-abilitati foarte bune de lucru individual si in echipa
-cunostinte foarte bune de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

La clientul nostru vei beneficia de un pachet salarial competitiv, un mediu de lucru profesionist si sprijin constant in dezvoltarea carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.