Consultant tehnic in patiserie/cofetarie/brutarie in Cluj-Napoca

SC VIADAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza vizite la sediul clientilorpentru a promova produsele din portofoliul companiei, in cadrul unor demonstratii.
- Se documenteaza permanent referitor la produsele noi si tehnologia lor de utilizare.
- Dezvolta retete folosind ingredientele din portofoliul de produse al companiei.
- Tine o evidenta a retetelor in care se utilizeaza ingredientele din portofoliul de produse al companiei.

CERINTE

- Calificare si experienta in patiserie/cofetarie/brutarie
- Cunosterea proceselor tehnologice in patiserie/cofetarie/brutarie
- Bune abilitati de comunicare si prezentare
- Persoana dinamica
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Permis conducere categoria B
- Cunoastere a limbii engleze constituie un avantaj
- Cunostinte PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, bonusuri de performanta
- Telefon, laptop si autoturism de serviciu

Importator si distribuitor de materii prime pentru brutarii, patiserii si cofetarii.