Consultant service

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia solicitarile clientilor,ofera asistenta, consultanta si suport tehnic
- Distribuie sesizarile catre inginerii de service
- Identifica cele mai eficiente solutii de service si mentenanta pentru clientii companiei
- Intocmeste oferte pentru activitatile de service si mentenanta la client
- Trimite catre departamentemul de facturare procesele verbale de interventie de pe teren
- Intocmeste oferte privind piesele de schimb pentru produsele companiei
- Analizeaza operativ defectiunile tehnice aparute, stabileste cauzele/efectele, raspunderile si masurile necesare remedierii acestora

CERINTE

-Cunostinte tehnice: mecanica, electrica, hidraulica, electronica
- Cunostinte in domeniul IT hardware
- Capacitati bune de comunicare
- Capacitate de analiza rapida a datelor si solutionare a problemelor
- Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa: cristina.ilies@manpower.ro
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0733632049.

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.